Obchod

Ak máte o nejaké nahrávky záujem, napíšte nám:hmlistoband@gmail.com

Hmotné nosiče posielame do troch dní poštou, všetky CD mávame so sebou aj na koncertoch

ČESKOSLOVENSKÁ CD-12 eur

Tretí album Hmlista, spoločné dielo nášho dua a pražského pesničkára Petra Linharta. Prináša 11 československých príbehov obyčajných aj neobyčajných ľudí a miest. V piesňach sa tak objavujú napríklad tatranské končiare (Rysy), obec pri Lučenci (Praha v zelených horách), československý filmár a etnograf Karel Plicka (Karel), ale aj neznáma cestujúca z nočného autobusu Praha – Brezno (Nočný spoj), či most cez rieku Morava so štátnou hranicou medzi Českom a Slovenskom (Hranica). Pieseň Jáchymov sa spája so západočeským mestečkom, neslávne známym svojimi uránovými baňami, kde pracovali politickí väzni aj zo Slovenska…

NOVINKA CD 12 eur+poštovné – objednávky: hmlistoband@gmail.com, alebo na tel. 0915537857

Objednávky CD z ČR priamo na stránkach vydavateľstva Galén

alebo u Petra Linharta

Digitál v rôznych formátoch je možné kúpiť tu

alebo počúvať cez Songwhip

OZVENY LAZOV CD 10 eur

Jedenásť nových aj starších piesní v novom kabáte. Piesní návratu ku krajine a cestám, ktoré ňou prechádzajú. Cestám fyzickým aj duchovným. Očarenie svetom starých gazdov a dávnou mytológiou je v nich konfrontované s každodennou realitou vrátane jej temných stránok. Okrem ľudových nástrojov (píšťaly, korýtkové aj klasické husle, cimbal) dostáva viac priestoru elektrická gitara, podladená akustická gitara, írske buzuki a výrazná rytmika.

cena CD 10 eur + poštovné – objednávky: hmlistoband@gmail.com, alebo na tel. +421915537857

ak ste z ČR odporúčame objednať cez nášho pražského vydavateľa

OZVENY LAZOV digitálne

Ozveny lazov na Songwhipe

NA DRUHOM BREHU CD 8 eur

Debutový album Hmlista obsahuje 9 autorských a jednu ľudovú pieseň v jednoduchších, ale nie nudných aranžmánoch vtedy 15 ročného multiinštrumentalistu Jána Kicka, ktorý je tiež oficiálnym autorom hudby. Náročné texty Hmlista dostávajú svoju zvukovú a hudobnú tvár. Reflektujú návrat k životu v prírode v celej jeho zložitosti a mnohoznačnosti. Album je postavený na akustických nástrojoch so striedmym, ale funkčným využitím elektrickej gitary.

ukážky nájdete na bandcampe, ale objednávajte prosím potom radšej tu

cena CD 8 eur+ poštovné, objednávky: hmlistoband@gmail.com, alebo na tel. ++421915537857, platí aj pre ČR, radi pošleme aj tam. K dispozícii je iba niekoľko posledných kusov.

NA DRUHOM BREHU na MP3:

cena 5 eur: objednávky: hmlistoband@gmail.com, +421915537857