Sme na Startovači, podporiť Ozveny lazov je teraz ešte jednoduchšie!

Vážení a milí fanúšikovia a priatelia, v čase, kedy sa v Česku nesmie spievať a u nás to nie je o veľa lepšie sme sa rozhodli požiadať Vás o pomoc a rovno na STARTOVAČI. Iste viete, že máme nové CD a iste ste ho už vypočuli free na cez internet.😉 To je v poriadku, taká je doba. Ale teraz nemôžeme koncertovať a nosiče sa predávajú hlavne tam. A nám dochádza obeživo, áno jedla máme na gazdovstve dosť.😉
Reálnej pomoci od štátu sa asi hneď tak nedočkáme a ani sa na ňu nechceme spoliehať. Obraciame sa teda na Vás. Prvý raz v živote sa zo mňa stal youtuber a spáchala som také to trápno-smiešne video, čo dnes fičia, vyhútali sme zaujímavé „odmeny“, iste si niečo vyberiete.🙂 Hja, v januári sme vrazili v nádeji priam nekresťanské peniaze do nahrávanie Ozvien lazov, z neba nám spadol vydavateľ, umiestňujeme sa v hitparáde na rádiu Proglas, ale CD ležia v škatuli na skrini.
Možno sa Vám to zdá čudné, ale my sa hudbou už dva roky živíme, teda zarábame peniaze. To ale nie je to hlavné, hudba nás baví a napĺňa a chceme sa jej aj naďalej venovať.
Ďakujeme za pomoc!

https://www.startovac.cz/projekty/ozvenylazov/?fbclid=IwAR2k5Nlz5FG3K0ElCl8K2_HH730dmnTDlUpC8Zob4yxRtFGBzqYbDGf9CyA

Pridaj komentár